GÜNÜN MANŞETLERİ


O Ses Türkiye'de Ayda 'İsyan' performansı izle 28 Ocak 2013

O Ses Türkiye'de Ayda 'İsyan' performansı izle 28 Ocak 2013

29.01.2013 18:47:36

Murat Boz'un takımında yer alan Ayda, seslendirdiği "İsyan" şarkısıyla seyircileri ve jüriyi oldukça etkiledi. ayda, İsyan şarkısını o kadar içten söyledi ki Hadise ağlayarak dinledi. Hadise'nin isteği üzerine ayda İsyan'ı bir kere daha seslendirdi. Ayda'nın Halil Sezai'nin İsyan şarkısını söylemesi Twitter'da da çok konuşuldu.

O Ses Türkiye dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. O Ses Türkiye'de bir çok yarışmacı geceye renk kattı. Ayda Mosharraf O Ses Türkiye'de Halil Sezai'nin 'İsyan' şarkısıyla geceye damgasını vurdu. Ayda Mosharraf O Ses Türkiye jürisinden tam not aldı. O Ses Türkiye'de Murat Boz'un takımındaki Ayda canlı yayınlara kalmayı başardı. O Ses Türkiye'de dün akşam hüzün ve mutluluk aynı anda yaşandı. İşte geceye damgasını vuran Ayda Mosharraf'tan 'İsyan'...

> O SES TÜRKİYE'DE FİNALE DOĞRU (TIKLA) <

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu jüri üyeliğini Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz ve Mustafa Sandal'ın yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında bir çok düello geceye renk kattı.

Star TV'de yayınlanan 'O Ses Türkiye' Halil Sezai'nin 'İsyan' şarkısını seslendiren Ayda Mosharraf izleyicilerden ve jüriden tam not aldı.

Murat Boz'un takımında yer alan Ayda canlı yayınlara kalmayı başardı.
Etiketler : ayda, ayda isyan,isyan,o ses türkiye

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR