O Ses Türkiye'de Mustafa Bozkurt Düello  21 Ocak 2013- Eyvah Video İzle!
Mustafa Bozkurt, sakin tarzının dışına çıktı ve Fikrim Firarda'yı söylerken müthiş figürler sergiledi. Salon Mustafa Bozkurt'a bayıldı. Mustafa Bozkurt "Bir Daha Bir Daha" tezahüratıyla şarkısını ikinci kez söyledi. O Ses Türkiye'de Mustafa Bozkurt gecesi!..2. KEZ SESLENDİRDİ!..

O Ses Türkiye'de düellolar devam ediyor. O Ses Türkiye'de Nil ile Mustafa'nın düellosunda Mustafa galip geldi. Mustafa'nın hakim Bey şarkısı izleyicilerden ve jüriden tam not aldı. Mustafa Sandal, Mustafa ile yola devam etmek istediğini belirtti. Mustafa, istek üzerine Hakim Bey şarkısını ikinci kez seslendirdi.

Jüri, final için güçlü sesleri aramaya başladı!
Nil ile Mustafa'nın düellosunda jüriler genellikle Mustafa'nın performansını beğendi. Mustafa Hakim Bey şarkısını içtenlikle söyleyerek, izleyicilerden ve jüriden tam not aldı. Mustafa Sandal yoluna Mustafa ile devma kararı aldı. Nil ise yarışmadan elendi. Mustafa Bozkurt, istek üzerine Hakim bey şarkısını yeniden seslendirdi. İkinci istek üzerine heyecanlanan Mustafa'ya Murat Boz destek çıktı. Murat Boz, sahneye çıkarak bağlamayı eline aldı.
Türkiye'nin en iyi sesi olmak için verilen mücadelede iki kişinin sergileyeceği performansla heyecan daha da artıyor.


Dünyada "The Voice" olarak bilinen "O Ses Türkiye"nin muadillerinden tek farkı, yalnızca sese odaklanması... Christina Aguilera, Cee Lo Green, Adam Levine ve Blake Shelton gibi ünlü isimlerin jüri koltuğunda oturduğu The Voice'un Türkiye versiyonunda jüri üyeliğini Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Acun Ilıcalı yapıyor.
Adayları arkası dönük olarak dinleyen jürinin, sesi beğendiği taktirde koltuğunu çevirip adayla yüzyüze geldiği yarışmada en önemli amaç, sesin dış görünüşün gölgesinde kalmaması...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
ada 2 yıl önce

mustafa süpersin

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku