Kasımpaşa Galatasaray Canlı Maç Anlatımı
KASIMPAŞA 2-1 GALATASARAY

 

- Sayfayı yenilemek için F5 tuşuna basınız....


CANLI ANLATIMI

90+' ve hakem son düdüğü çaldı. Galatasaray Kasımpaşa'ya 2-1 yenildi. 
90'Kasımpaşada Özer Hurmacı oyundan çıkarken, Halil Çolak oyuna giriyor.

90'Konuk ekibin beraberlik golünü atmak için uzun paslarla tehlike yaratma isteği devam ediyor.

90'Uzun toplarla tehlike yaratmak isteyen konuk ekipte Kasımpaşa savunmasından seken topu Emre Çolak kontrol etti ve uzaktan sert bir şut çekti ama top farklı şekilde auta gitti.
90'Maçın hakemi Bülent Yıldırım mücadelenin sonuna 4 dakika ilave etti.

89'Dany kendi yarı sahasından sağ kanattaki Aydın Yılmaz'a uzun bir pas gönderdi ama top Aydın'ı aştı ve taca gönderdi.

88'Kasımpaşa'da yine Adem savunma arkasına kaçmaya çalıştı ama Dany topa müdahale etti.

87'Galatasaray köşe vuruşunu sağ kanattan Emre Çolak'la kullandı ama ceza sahasına gelen topu Isaksson tek yumrukla uzaklaştırdı.
86'Sarı kırmızılı ekip rakip sahadayken Aydın top kaybetti ve Özer aldığı topu ileriye hareketlenen Adem'e gönderdi. Semih Kaya müdahale etti ve tehlikeyi önledi.

85'Galatasaray bütün hatlarıyla rakip yarı alana yerleştiği bir anda Sabri'nin ceza sahasına yönlendirdiği topu savunma araya girip uzaklaştırdı.

84'Gelişen ev sahibi ekip atağında sağ kanatla ceza sahası çizgisinin tam ortasında Viudez'in Yekta'ya yaptığı hareketi Bülent Yıldırım faul olarak değerlendirdi.

83'Isaksson en direk serbest vuruşu rakip yarı alanın sol kanadındaki Uche'ye gönderdi ama top Uche'yi aştı ve dışarıya çıktı.

82'Galatasaray'da savunma arkasına koşu yapan Burak'a atılan uzun pasta Burak topa eliyle dokunuyor.

81'Serbest vuruş kararından sonra itirazlarını ısrarlı bir şekilde sürdüren Ernst maçın hakeminden sarı kart görüyor.

80'Kasımpaşa yarı sahasının ortalarında Barış, Selçuk'a yaptığı hareketten dolayı sarı kart görüyor.

79'Kısa paslar sonucunda Emre Çolak topu sol kanatta Riera'yla buluşturdu. Riera bir rakibinden sıyrıldı ama diğerinden sıyrılamadı ve topu kaybetti.

78'Ataklarını sıklaştıran Galatasaray'da Umut Bulut rakip yarı alanın sağ kanadında yerde kaldı. Karar serbest vuruş.

77'Galatasaray atağında Emre Çolak ceza sahası dışından sol çaprazdan vuruşunu yaptı ama top üstten dışarıya çıktı.

73'Galatasaray'da Felipe Melo'nun yerine Yekta Kurtuluş oyunda.

72'Kasımpaşa 3. gole çok yaklaştı. sol kanattan Kalu Uche
Semih'ten sıyrıldı ve ceza sahasına gönderdi. Özer ceza sahasında son çizgide topu aldı ve kaleye doğru yöneldi. Ardından Muslera'nın yanından içeriye gönderdi ama k,imsenin dokunamadığı top Dany'ye çarpıp uzaklaştı.

71'Felipe Melo rakip yarı alanının ortalarında kaptığı topla pasını Burak'a verdi. Burak ceza sahası dışından vuruşunu yaptı ama top üstten farklı şekilde auta çıkıyor.

70'Savunmadan topla beraber ileriye çıkan Semih Kaya rakip yarı alanın sağ kanadında yerde kaldı. Karar faul.

69'Gelişen Galatasaray atağında sol kanatta Riera topla buluştu ve ceza sahasına ortasını gönderdi. Kafaya yükselen Umut topa eliyle dokundu.

68'Orta alanda yapılan karşılıklı top kayıpları sonrasında oyuna dahil olan Adem, savunma arkasına hareketlenen Özer'e pasını attı ama Semih'in kontrolünde top dışarıya çıktı.

67'
Kasımpaşa'da Senijad Ibricic'in yerine Adem Büyük oyuna dahil oluyor.

66'
Elyasa Süme, orta alanda Sabri'ye yaptığı müdahaleden sonra sarı kart görüyor.

66'
Galatasaray'da Johan Elmander'in yerine Umut Bulut oyuna dahil olan isim oluyor.

65'
Galatasaray savunması arkasına koşu yapan Ibricic'e savunmadan Yalçın uzun bir pas gönderdi ama Dany topu kontrol etti ve kalecisi Muslera'ya gönderdi. Muslera'da topa uzun vurdu.

64'
Sarı kırmızılı ekip kısa paslarla organize bir şekilde rakip yarı alana geçti. Topla en son Sabri sağ kanatta buluştu. Ceza sahasına yaptığı ortayı savunma kornere gönderdi.

63'
Serbest vuruşu kullanan Selçuk ceza sahasına ortasını gönderdi ama Elmander ve Burak'ı aşan top doğrudan dışarıya çıktı.

62'
Felipe Melo rakip yarı alanının ortalarında topla buluştu ama Ibricic'in müdahalesiyle yerde kaldı. Galatasaray serbest vuruş kullanacak.

61'
İkinci yarıda golü kalesinde gören sarı kırmızılı ekip beraberlik golünü bulmak adına ataklarını sıklaştırmış durumda.

60'
Konuk ekip sol kanattan atağa çıktı. Son çizgi yakınlarında Riera topla buluştu ve ceza sahasındaki Elmander'e ortasını yaptı. Elmander güzel bir kafa vuruşu yaptı ama top direğin yanından dışarıya çıktı.

59'
Galatasaray yarı sahasında Selçuk aldığı topla rakip yarı alana geçmek istedi ama rakibi tarafından durduruldu ve maçın hakemi serbest vuruşu işaret etti.

58'
Gelişen Galatasaray atağında Melo rakip yarı alanının ortalarından, sağ kanattaki Sabri'ye gönderdi. Sabri topu biraz sürdükten sonra ceza sahasına gönderdi. Gelen topa Burak dokundu ama top yandan dışarıya gitti.

57'
Orta yuvarlak içinde Viudez Emre Çolak'ı faulle durdurdu. Daha sonra Ibricic düdükten sonra topa vurduğu için sarı kart gördü.

56'
Sabri taç atışını ceza sahasına uzun gönderdi. Kafa topu mücadelesinde Elmander rakibine faul yaptı.

55'
Sarı kırmızılılar yine sağ kanattan atak geliştirdi ve en son topla Sabri buluştu. Savunma müdahale etti ve top taca çıktı.

54'
Yine Elmander'le atak geliştirdi Galatasaray ama Elmander ayağındaki topu tutamadı ve top auta çıktı.

53'
Beraberlik golünü arayan Galatasaray'da ceza sahası içinde Elmander topla buluştu ama araya giren Yalçın topu Elmander'den aldı. Ardından İsveçli oyuncu rakibine faul yaptı.

52'
Galatasaray yarı sahasının ortalarında Semih Kaya arkadaşına pas vermek isterken Uche'nin müdahalesiyle yerde kalıyor. Karar serbest vuruş.

51'
Golden sonra sarı kırmızıılı ekip rakip yarı alana geçti ama Emre topu kaybetti.

50'
Kasımpaşa kontra atağında Viudez topla buluştu. Ceza sahası sol çaprazından uzaktan harika bir vuruş yaptı ve takımını öne geçiren golü attı.

50'
GOL! Viudez


49'
Orta alanda top kapma mücadelesinde Kasımpaşalı Abdurrahman topa sahip oldu ve sol kanatta top bekleyen Sarmov'a uzun gönderdi. Sarmov'da ceza sahasındaki Uche'ye göndermek istedi ama top doğrudan dışarıya çıktı.

48'
Konuk ekipte Emre Çolak orta yuvarlak yakınlarında topla buluştu.
Topu biraz sürdükten sonra kendisine faul yapılıyor.

47'
Sarı kırmızılı ekip ikinci yarının başlamasıyla baskı yaparak topu kazandı ve sağ kanattan Aydın'la atağa çıkarken Sarmov'un müdahalesiyle top taca çıkıyor.

46'
İkinci yarıda Galatasaray'da Hamit'in yerine AydınYılmaz oyunda.

46'
İkinci yarı Kasımpaşalı oyuncuların vuruşuyla başladı.

D.A.
İlk yarıda çıkan tek sarı kartı ise mücadelenin 14. dakikasında Albert Riera gördü.

D.A.
İlk yarıda Galatasaray 18. dakikada Elmander'in ayağından bulurken, ev sahibi ekip beraberlik golünü 28. dakikada yeni transferi Ibricic'le buldu.
D.A.
Maçın hakemi Bülent Yıldırım ilk yarının sonuna uzatma eklemiyor ve ilk yarı karşılıklı gollerle 1-1 sona eriyor.

45'
Galatasaray son dakikada rakip yarı alanının sol kanadından bir serbest vuruş kazandı. Selçuk İnan ceza sahasına ortayı yaptı. Burak ön direkte kafasıyla topa vurdu ama top yandan dışarıya çıktı.

44'
Muslera'nın uzun gönderdiği kaleci vuruşu Kasımpaşalı oyuncularda kaldı ve Elyasa ileriye koşu yapan Ibricic'e gönderdi. Ardından Dany Ibricic'e pozisyon şansı tanımadı ve topu diğer arkadaşına kazandırdı.

43'
Kasımpaşa savunması sağ kanattan ileriye hareketlenen Uche'ye uzun bir pas attı. Uche kontrol ettiği topu bu kez sol kanattan ceza sahasına hareketlenen Ibricic'e gönderdi ama Sabri araya girdi ve topu göğsüyle kalecisi Muslera'ya kazandırdı.

42'
Serbest vuruşu kullanan Özer Hurmacı ceza sahasına ortayı yaptı ama kimsenin olmadığı yere g,iden topu Dany kontrol etti. Ardından savunmadan kısa paslarla rakip yarı alana geçme hazırlığı yapıyorlar.

41'
Galatasaray yarı alanının ortalarında top kapma mücadelesinde Semih Kaya, Kalu Uche'ye faul yaptı.

40'
Ev sahibi ekip son dakikalardaki Galatasaray baskısını biraz olsun azalttı ve topu rakip alana gönderdi.

39'
Yine gelişen konuk ekip atağında ceza sahasına sol kanattan yapılan ortayı savunma kornere gönderdi.

38'
Sarı kırmızılı ekip rakip yarı alanda kısa paslarla tehlikeli bir atak geliştirmek isterken. Sol kanatta Elmander'den aldığı pasla ceza sahasına giren Emre Çolak, rakibinden sıyrılmak isterken topu kaybetti.

37'
Konuk ekip Sabri Sarıoğlu'yla rakip yarı alanının ortalarından sağ kanattan taç kullandı. Sabri Elmander'e uzun gönderdi ama savunmada Yalçın karşıladı.

36'
Geride kalan dakikalarda her iki takımında rakibine bir üstünlüğü olmazken oyun daha çok orta alan mücadelesi şeklinde geçti.

35'
Ev sahibi rakip yarı alanda tehlike yaratmaya çalışırken, Dany araya girdi ve topu takımına kazandırdı. Kontra atağa çıkan konuk ekipte en son Burak topla buluştu ama savunma müdahale etti.

34'
Bu kez gelişen Galatasaray atağında orta yuvarlaktan Melo, pasını Elmander'e gönderdi. Elmander topu sürdükten sonra şutunu çekti ama sonuç gelmedi.

33'
Kasımpaşa'da Abdurrahman Dereli sağ kanatta rakip yarı alana geçip ceza sahasına uzun bir orta yaptı. Galatasaray savunmasında Semih Kaya topu uzaklaştırıyor.

31'
Galatasaraylı oyuncular tekrar rakip yarı alanda kendi aralarında paslaşırken top en son Selçuk İnan'da kaldı ve Kasımpaşa savunmasının müdahalesiyle yerde kaldı. Karar faul.

30'
Beraberlik golünü kalesinde gören Galatasaray, tekrar öne geçmek için pozisyon üretmeye çalışıyor. Sağ kanattan Sabri takımını atağa kaldırdı ve ceza sahasına yaptığı ortayı savunma uzaklaştırdı.

29'
Kasımpaşa golden sonra bir kez daha rakip yarı alana geldi ama Galatasaray savunmasında Semih Kaya atağın olgunlaşmasını önledi.

28'
GOL! Ibricic


26'
Yine gelişen Kasımpaşa atağında, Özer Hurmacı orta yuvarlakta pasını sol kanatta ceza sahasına yakın bir bölgede olan Ibricic'e gönderdi. Ibricic topu kontrol etti ve ceza sahasındaki Uche'ye gönderdi. Ceza sahasında oluşan karambol sonucunda Uche, Dany'e faul yapıyor.

25'
Gelişen ev sahibi takım atağında Kalu Uche'ye orta yuvarlaktan uzun bir pas atıldı. Dany ve Uche birlikte topa hareketlendiler ve Dany'nin kontrolünde top Muslera'da kaldı.

24'
Galatasaray bu dakikalarda rakip yarı alanda paslaşıyor. Sol kanadın ortalarında Riera ve Emre anlaşmazlığında top taca çıkıyor.

23'
Konuk ekip bu sağ kanattan atak geliştirmek istedi. Köşe gönderi yakınlarında Elmander ikili mücadelede rakibine faul yapıyor.

22'
Sarı kırmızılı ekibibn savunması Kasımpaşa savunmasının arkasına koşu yapan Burak'a uzun bir pas gönderdi. Burak topu kontrol etti ve ceza sahasına girdi. Vuruşunda top yandan dışarıya çıktı.

21'
Kasımpaşa'sa sağ kanatta topla buluşan Ibricic topu biraz sürdükten sonra kendini yerde buldu ve karar faul.

20'
Galatasaraylı oyuncular topa sahip olamaya çalışarak rakibinin üzerine gelmesini istemiyor ama ev sahibi ekipte buna presle karşılık veriyor.

19'
Golden sonra oyunda tempo biraz olsun düşmüş durumda.

18'
Sarı kırmızılı ekip kısa paslarla organize bir şekilde rakip yarı alana geçti. Sağ kanatta Sabri topla buluştu ve ceza sahasına gönderdi. Savunma topa müdahale etti ve ceza sahası dışındaki Hamit topa gelişine vurdu. Kale sahası önünde gelen topa Elmander ayağını uzattı ve takımını öne geçirdi.

18'
GOL! Elmander


16'
Yine gelişen ev sahibi takım atağında sağ kanatta son çizgi yakınlarında Ibricic topla buluştu. Ceza sahasına ortasını gönderdi savunmada Semih müdahale etti ve tehlikeyi önledi.

15'
Özer Hurmacı'nın kullandığı serbest vuruşu savunmada Melo karşıladı topu uzaklaştırdı.

14'
Kasımpaşa'da orta yuvarlakta Sarmov sağ kanattan ileriye hareketlenen Viudez'e uzun bir pas gönderdi. Viudez topu kontrol etti ceza sahası önünde Riera'dan kurtulmaya çalışırken yerde kaldı ve hakem serbest vuruşu gösterdi. Riera'da sarı kart gördü.

13'
Sarı kırmızılı ekip Emre ve Riera ikilisiyle sol kanattan atağa çıktı. En son Riera ceza sahasındaki Elmander'e gönderdi ama İsveçli oyuncu topu eliyle önüne aldı.

12'
Bu dakikayı her iki takımın karşılıklı pas hatalarıyla geride bırakıyoruz.

11'
Özer Hurmacı serbest vuruşu ceza sahası sağ kanadına doğru uzun gönderdi ama top doğrudan dışarıya çıktı.

10'
Galatasaray rakip yarı alanda atak geliştirmek isterken Melo ayağındanki topu kaybetti ve karşı atak başlamış oldu. Ibricic sol kanatta topla buluştu ama kendisine faul yapıldı.

9'
Karşılaşmadaki ilk köşe vuruşunu atak yönüne göre sol kanattan ev sahibi ekip kullandı. Ceza sahasına gelen topu savunma diğer kanada uzaklaştırdı ve top Viudez'de kaldı. Viudez'de ceza sahasına ortasını yaptı . Gelen topa Yalçın Ayhan kafa vurdu ama top yandan dışarıya çıktı.

8'
Galatasaray gole çok yaklaştı. Sabri Sarıoğlu rakip yarı alanının sağ kanadında topla buluştu. Son çizgiye inmeden pasını Elmander'e gönderdi ama Elmander topa dokunamadı.

7'
Galatasaray kendi yarı sahasının sol kanadından organize paslarla rakip yarı alana geçti. en son Riera rakip ceza sahasının önünden topu Burak'a göndermeye çalıştı ama rakip savunma araya girdi.

6'
Oyunda bu dakikaya kadar orta alanda her iki takım futbolcuları da rakibini faulle durduruyor.

5'
Kasımpaşa yarı sahasından orta yuvarlağın yakın bir noktasında Melo rakibine faul yaptı.

4'
Konuk ekip savunmadan kısa paslara ileriye çıkmaya çalışırken Riera'nın hatalı pası sonucu Kasımpaşa'da Viudez, Uche'ye doğru uzun bir pas attı ama Dany'nin kontrolünde top Muslera'da kaldı.

3'
Serbest vuruşu Selçuk kullandı ama top doğrudan dışarıya gitti.

2'
Karşılaşmanın başlamasıyla beraber Galatasaray rakip yarı alana geçti. Rakip yarı alanın ortalarında Özer Hurmacı Melo'ya faul yaptı.
1'
Ve Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarının ilk karşılaşması Galatasaraylı oyuncuların vuruşuyla başladı.

M.Ö.
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda İstiklal Marşı'mız okunuyor.

M.Ö.
Her iki takım oyuncuları da maçın hakemi Bülent Yıldırım önderliğinde sahaya çıkıyor.

M.Ö.
Galatasaray'da Emanuel Eboue'nin yanısıra Nordin Amrabat'ta Afrika Uluslar Kupası'nda Fas milli takımı forması giyecek.

M.Ö.
Kasımpaşa'da maça ilk 11'de başlayacak olan Senijad Ibricic, ligin ilk yarısında Gaziantepspor forması giyiyordu.

M.Ö.
Galatasaray'ın 2-1 kazandığı karşılaşmada ev sahibi ekibin golleri Umut Bulut'tan gelirken, konuk ekibin tek golünü ise İlhan Eker kaydetmişti.

M.Ö.
Ligin ilk haftasında TT Arena'da oynanan karşılaşmada Galatasaray, Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup etmişti.

Recep Tayyip Erdoğan stadında oynanacak olan karşılaşmayı Bülent Yıldırım yönetecek ve maç saat 20.00'da başlayacak. Maçın canlı yayını burada.

M.Ö.
Konuk ekipte sezonun ilk devresinde genellikle maçların ikinci yarısında oyuna giren Johan Elmander, bugün Burak'la beraber gol arayacak.

M.Ö.
Galatasaray'da Emanuel Eboue'nin Afrika Uluslar Kupası'nda mücadele edecek olmasından dolayı Sabri Sarıoğlu uzun bir aradan sonra ilk 11'de forma giyecek.

M.Ö.
Süper Lig’de bu sezon oynadığı 17 maçta 9 gol atan Kalu Uche 1 gol daha atması halinde Kasımpaşa takımının tarihine geçecek.

M.Ö.
Kasımpaşa sezonun 6.haftasında sahasında Fenerbahçe’yi 2-0 yenmişti. Bu maçın ardından Kasımpaşa takımı sahasında maç kazanamadı. Son 6 iç saha maçında 4 beraberlik 2 yenilgi alan Kasımpaşa takımı evinde oynadığı ilk 3 maçı ise kazanmıştı.

M.Ö.
Galatasaray bu sezon Süper Lig’de 5 kez cuma günü maç oynadı. Oynanan 5 maçta Galatasaray 1 kez kazanırken 2 beraberlik 2 yenilgi aldı. Galatasaray cuma günü oynadığı lig maçlarında 10 puan kaybetti.

M.Ö.
Galatasaray Fatih Terim yönetiminde daha önce 3 kez (1996-1997, 1999-2000, 2011-2012) devre arasına ilk sırada girdi. Galatasaray bu üç sezonda da şampiyonluğa ulaştı. Galatasaray genel olarak lig tarihinde 21 kez ilk yarı lideri olurken bu sezon dışında ilk yarısını lider bitirdiği 20 sezonda 13 kez (%65) şampiyonluk yaşadı.

M.Ö.
Kasımpaşa, Süper Lig'de Galatasaray ile oynadığı son 5 maçta rakibine mağlup olurken kalesinde 15 gol gördü. 2009-10 sezonunda sarı-kırmızılı rakibine evinde 3-1 ve deplasmanda 4-1 yenilen Kasımpaşa, 2010-11 sezonunda sahasında 3-0 deplasmanda 3-1 kaybetti.

M.Ö.
Bu maçın canlı anlatımında sizlerle birlikte olacağız.

M.Ö.
Spor Toto Süper Lig'


Spor Toto Süper Lig'de 2. yarının perdesi Kasımpaşa'nın lider Galatasaray'ı ağırlayağı maçla açılıyor.Ev sahibi ekip, kötü bitirdiği ilk yarının ardından iyi bir başlangıç ararken, Galatasaray'ın hedefi kayıpsız bir startla puan farkını koruyarak perdeyi açmak amacında.

Ligin ilk yarısını en yakın rakipleri Beşiktaş ile Medical Park Antalyaspor'un 3 puan önünde, 33 puanla lider kapatan sarı-kırmızılılar, rakip sahada yapacağı Kasımpaşa maçını kazanarak, elindeki puan avantajını koruma peşinde.Galatasaray'da, Afrika Uluslar Kupası nedeniyle Fas Milli Takımı'nda bulunan Amrabat ve Fildişi Sahili Milli Takımı'nda yer alan Eboue ile sakatlığı süren Ujfalusi, Kasımpaşa karşısında forma giyemiyor.

Öte yandan, sarı kart ceza sınırında bulunan Hamit Altıntop ve Melo, Kasımpaşa mücadelesinde sarı kart görmeleri halinde, ligin 19. haftasındaki Beşiktaş derbisinde takımdaki yerlerini alamayacak.

Kasımpaşa da ise Uluslar Kupası'nda bulunan Djalma, Sancak ve İlhan kadroda yok.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak Kasımpaşa-Galatasaray maçını hakem Bülent Yıldırım yönetecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Basketbol: 2014 FIBA Dünya Kupası
BİLBAO (AA) - İspanya'da düzenlenen 2014 FIBA Dünya Kupası'nda Granada, Sevilla, Bilbao ve Gran Canaria...

Haberi Oku