GÜNÜN MANŞETLERİ


İntikam dizisi bugün (17 Ocak 2013 Perşembe) yayınlanacak mı?

İntikam dizisi bugün (17 Ocak 2013 Perşembe) yayınlanacak mı?

17.01.2013 20:54:31

İntikam dizisi 3. bölüm bugün yayınlanacak mı? İntikam dizisi bugün neden yayınlanmadı? Geçtiğimiz haftalarda yayına giren ve çok sevilen dizisi İntikam'ın yeni bölümü Gazeteci Mehmet Ali Birand'ın ölümü nedeniyle yayınlanmayacak. İntikam dizisi 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ekranların sevilen dizisi İntikam'ın yeni bölümü yayınlanmadı. İntikam dizisi bugün yayınlanmayacak mı? Usta gazeteci Mehmet Ali Birand'ın ölümüyle Kanal D'de yas ilan edildi. Kanal D yönetimi, usta gazetecinin ölümü nedeniyle yayın akışını değiştirdi ve sadece Birand'ın programları yayınlanmaya başlandı. Bu nedenle 17 Ocak 2013 perşembe günü yayınlanması gerekn İntikam dizisi yayınlanmayacak. İntikam dizisinin yayınlanmayacağı Kanal d ana haber bülteninde belirtildi. dizinin 3. bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair bilgi verilmedi.

İntikam
"İNTİKAM YOLCULUĞUNA ÇIKACAKSAN, KENDİN İÇİN DE BİR MEZAR KAZ."
Konfüçyüs (MÖ 504) Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adil’in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil’in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil’in üzerine yıkmıştır. Adil’e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin’se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir. Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandırılır. Cezaevindeki Adil’in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır. Kızı Derin’in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin’e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlükler yazar. Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adil’i kurtarmak için çok geçtir artık. Adil cezaevinde, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür. Yıllar sonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin’in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanların arasına geri döner. Derin’in bundan sonra adı Yağmur Özden’dir. Derin, artık Yağmur Özden olarak, düşmanlarının karşısında. Hiçbiri, Yağmur’un, intikam almak için aralarına sızdığını bilmiyor. Hiçbiri, bu genç ve güzel kadının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değil. Yağmur’sa tüm düşmanlarını çok iyi tanıyor ve hepsinden teker teker hesap soracak. İntikam tek bir adımla başlar ve mezara kadar gider. Yağmur, bu yolculuğa hazır.Etiketler : intikam dizisi,intikam 3. bölüm,intikam yeni bölüm,intikam 17 ocak 2013

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

gamze / ısparta
22 Ocak 2013 Salı - 09:35

bence güzel ben çok severim intikam

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR