GÜNÜN MANŞETLERİ


Açıköğretim 2013 Vize sınav sonuçları açıklandı mı 5-6 Ocak

Açıköğretim 2013 Vize sınav sonuçları açıklandı mı 5-6 Ocak

14.01.2013 15:40:55

2013'ün ilk haftasında binlerce öğrenci Açıköğretim sınavı için sıralara oturdu. AÖF Açıköğretim sınavı sonuçları açıklandı mı. Vize sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak. Sınava giren öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacak. AÖF sınav sonuçlarının 20 gün içinde açıklanacağını söylemişti. İşte Ayrıtılar.

 

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ara sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 2-3 gün sonra açıklanması bekleniyor. Daha önceki sınavlarda sınav haftasını takiben 2-3 iş günü içinde açıklanıyordu. AÖF Soruları ve Cevapları aşağıda verdiğimiz panelden TC kimlik numaranız ile ulaşabilirsiniz. İşte AÖF Sınav Soruları 2013 sorgulama ekranı, AÖF Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı ile Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi...

SONUÇLAR AÇIKLANDIĞINDA BU SAYFADA OLACAKTIR

2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF SINAV TARİHLERİ 

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

Açıköğretim Fakültesi 2013  Bütünleme  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi;
 
Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak sınav sorularına erişebilirler. Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek ulaşabilecektir.
 
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
 
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
 
Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
 
Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
 
Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
 
Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
 
Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

Etiketler : Açıköğretim 2013 Vize sınav sonuçları açıklandı mı

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

pAŞA / akdagmadeni
29 Ocak 2013 Salı - 16:51

bu nee yaa hemm gec acıklıyolarr hemdee düşükk gelıoo bii oyunn dönüyoo ama anlayamadımm arkadaslarr cokk sinirlendimm gercektenn duygularımıı ifadee etsem anlarsınızz

yusuf / adana
16 Ocak 2013 Çarşamba - 10:43

adanadan sosyolojı bolumunu okuyorum kıtaplarımız 3 gun kala geldı allah yarımcımız olsun nasıl calıstık bılmıyoruz bıle

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR