Eğitim:
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? 5-6 Ocak 2013 vize sınavları
05-06 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Binlerce öğrenci AÖF sınavından çıktıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor. 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi sınavı 05 Ocak-06 Ocak 2013 tarihleri arasında uygulanan sınavın sonucu yaklaşık 30 gün içerisinde açıklanıyor. AÖF sınav sonucunun en erken Ocak ayı sonunda en geç ise Şubat ayının başında açıklanması bekleniyor. Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir.
Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

Öğrencilerin ter döktüğü AÖF sınav soruları ve cevap anahtarları yayınlandığı anda sitemizde verilecektir. AÖF sınav soruları ve cevap anahtarlarını haberevet.com'dan takip edebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
2 yıl önce

idik derdin ne senin ?

Misafir Avatar
!! 2 yıl önce

kitaplar her yerde aynı anda dağıtılmadı arkadaşlar.. sınava yakın bir tarihte kitap alanlarda oldu..

Misafir Avatar
musa 2 yıl önce

buney ya resmen yarış atlarını gecmıs durumdayız ya ne yapmamızı beklıyorlar kı bunlar ,

Misafir Avatar
Hakan 2 yıl önce

Sayın İdil Gökçe hanım;
Benim kitaplar aralık 20 de geldi sen almışsın oh ne ala ekim ayında öyle erken aldım diye milleti aşşalamanın bi lüzumu yok. kimse de aöf ye fatura kesmiyor. fakat bu çok kısa sürede 2 sınav çok sık demek istiyor millet. senin anlama kıtlığın mı var.

Misafir Avatar
figen 2 yıl önce

bu ne berbat bir sistem koydular ya kime sorduysam sınavım berbat geçti diyor. dönemlik 4 üniteye düşürmüşler iyi güzel geçmemiz daha kolay olur dedik nerde tam tersi kredili sistemden hiç memnun kalmadım burdan a.ö.f yöneticilerine sınav sorumcularına sesleniyorum eski sistemin geri getirilmesini istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

Misafir Avatar
angel 2 yıl önce

aöf kredılı sıstemde basarılı olamadıgı gıbı okula gıtmeyen ogrencılerden katkı payı adı altında 70 gerı alıyor...sızde bu dusuncelerınızı aöf sayfasına yazın buraya degıl ..yök e baskı yapan unıversıteler katkı payını aldıklarında sorunlar cozulecekmı bızde 7 kez kalırız sonrada mecbur verırsınız dıplomayı

Misafir Avatar
İdil Gökçe 2 yıl önce

2 sınav 1.5 ay içerisinde yapılıyor nasıl yetiştiricez diyenler bahane bulmayın kitaplar ekim başı dağıtıldı arada kaç ay var çalışsaydınız !! Hergün okula gidilmiyor bişey olmuyor çalış günde 2 saat en baba soruyu çöz sınavda kimse yaptığı hatanın faturasını aöfe çıkarmaya çalışmasın bu sizin sorununuz

Misafir Avatar
kutay 2 yıl önce

BÖYLE REZALET OLMAZ KİTAPLARI SINAVDAN 10 GÜN ÖNCE VERİYORLAR 8 DERSİ BEN NASIL 10 GÜNDE ÇALIŞACAĞIM VE İKİNCİ SINAVI 25 GÜN SONRA YAPIYORLAR BİZ BİLGİSAYAR DEĞİLİZ SAÇMALIKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL BU KREDİLİ SİSTEM KİMSE SINAVI KAZANAMASIN TEKRAR HARÇ YATIRSIN DİYE ELLERİNDEN GELENİZ YAPMIŞLAR.

TEOG Yüzdeleri Değişti! Öğrencilere Büyük...
Yüzbinlerce öğrenci için tercih zamanı gelmişti ancak büyük bir şok yaşadılar. Yüzdelik dilimleri...

Haberi Oku