Güncel:
2013 Yılbaşı büyük ikramiyesi nereye çıktı?
2013 yılbaşı milli piyango çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. 

2013 yılı Milli Piyango Çekilişi büyük ikramiye hangi illere bilete isabet etti. 31 Aralık 2012 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçları Sıralı Tam Listesi Bu Sayfada … Milli Piyango yılbaşı çekilişi 31 Aralık 2012 Pazartesi günü akşam saatlerinde başladı. Yeni yılın ilk dakikalarında 40 Milyon TL’lik büyük ikramiye için çekiliş yapıldı. Yılbaşı çekiliş sonuçları büyük ikramiye kazanan numaralar, amorti ikramiye kazanan numaralar ve sıralı tam liste bu sayfada …

45 MİLYON TL BÜYÜK KAZANDIRAN ŞANSLI NUMARA: 6 7 1 8 3 7 4

45 MİLYON TL BU İLLERE ÇIKTI

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 45 Milyon TL’lik büyük ikramiye çeyrek bilete vurdu. Biletlerin satıldığı iller, İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana olarak açıklandı.

Milli Piyango 31 Aralık 2012 Çekiliş Sonuçları açıklandı.

Milli Piyango Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen, “2013 Yılbaşı Özel Çekilişi”nde rekor ikramiye45 milyon TL’yi kazandıran numaralar çekildi. Amorti ve 1 milyon, 2 milyon ve 5 milyon TL kazanan numaralar da belli oldu Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 45 Milyon TL’lik büyük ikramiye çeyrek bilete vurdu. Biletlerin satıldığı iller, İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana olarak açıklandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Bingöl'de PKK 2 işçiyi kaçırdı
Bingöl'ün Genç ilçesi yakınlarında yol yapım çalışması yapan 2 işçinin bölücü terör örgütü...

Haberi Oku