GÜNÜN MANŞETLERİ


Hatice Aslan Kenan Ece'yi neden terk etti?

Hatice Aslan Kenan Ece'yi neden terk etti?

03.12.2012 10:52:17

Birliktelikleri olay konusu olan Hatice aslan ile Kenan Ece ayrıldı. Hatice Aslan çok sevdiği sevgilisi Kenan Ece'den neden ayrıldı? İşte Hatice Aslan'ın Kenan Ece'den ayrılma sebebi...

Sanat camiasında bir aşk daha bitti! Geçen yıl Samanyolu dizisinin setinde başlayan Hatice Aslan-Kenan Ece aşkının sona ermesine bir ihanet neden oldu. 50 yaşındaki Aslan bir röportajında, “Sabahları uyandığımda onu görünce içim açılıyor. Onun güzel suratına bakmak büyük bir keyif” diye hislerini açıkladığı 31 yaşındaki Ece’nin bir hostesle ilişkisi olduğunu öğrendi.

İLK BAŞTA İNANMAK İSTEMEDİ

Oyuncuların uğrak yeri Cihangir’deki kafelerde kulaktan kulağa dolaşan Kenan Ece ile hostes sevgilisi dedikodularını öğrenen Hatice Aslan, önce bu iddialara inanmadı. Ancak bir süre sonra Aslan, “Özlediğim, kokusunu sevdiğim, beraber olmaktan çok zevk aldığım bir erkek” dediği Ece’nin gerçekten gizli bir sevgilisi olduğunu öğrenince hiç düşünmeden ilişkiyi bitirdi.

Hatice Aslan ile Kenan Ece’nin geçen kış Kartalkaya’da eğlenirken çekilen bu fotoğrafları olay olmuştu. Aslan, bir röportajda Ece’yle aşklarıyla ilgili şunları söylemişti: “Aşkımız bir gün bitecek. Ama dostluğumuz ömür boyu sürecek, o ayrı mesele...”

Etiketler : Kenan Ece, Hatice Aslan

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR