Magazin:
Dün Akşam Muhteşem Yüzyıl'da neler oldu?
Televizyolanların fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl dün yine heyecanlı dakikalar yaşattı. Halit Ergenç ve bir çok ünlü sanatçının baş rol oynadığı Muhteşem Yüzyıl dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına kilitledi.İşte Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölüm özeti

Hürrem Firuze'nin aradığı kadın olduğunu öğrenmiştir. Mihrimah dahil herkes şoke olmuştur. Mihrimah Firuze'yi annesini üzdüğü için affetmeyecektir. 

Hürrem ise kıskançlıktan ve üzüntüden kahrolmaktadır. Firuze'den kurtulmanın yollarına bakar.

Bu arada Pargalı Hatice Sultan'a bir yüzük verir ve kulağına şiirler okuyarak Hatice Sultan'ın kendisini affetmesini ister. Hatice Sultan bu kadar kolay değil diyerek Pargalı'yı reddeder.

Cihangir hiç bir şey yememeye devam eder ve Firuze'yi ister. Hürrem çocuğunun sağlığını katbetme pahasına Firuze'yi istemez. Mihmah Sultan gizlice Firuze'yi kardeşine bakması için çağırır ve Hürrem de bunu görür. Firuze'yi odadan kovar.

Hürrem Rüstem Ağa'ya Hürrem'i öldürmesi için talimat verir. Sultan Süleyman'ın Firuze'ye aşık olduğunu hisseden Hürrem buna katlanamaz ve öldürme kararını alır.

Rüstem Ağa planını yapar. Firuze'yi tam balkondan atacakkken kapı açılır ve dizi hafta finalini yapar.

Bakalım Kapıyı açan kim?Firuze ölecek mi?Rüstem ne yapacak?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Sinem Kobal'dan çok özel...
13 yaşında Dadı dizisi ile oyunculuğa başlayan Sinem Kobal Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra ilk kez kapsamlı...

Haberi Oku