GÜNÜN MANŞETLERİ


Dila Hanım bugün saat kaçta hangi kanalda?

Dila Hanım bugün saat kaçta hangi kanalda?

19.10.2012 09:39:31

Dila Hanım saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?Dila Hanım'ın yeni bölümünde neler olacak?Dila Hanım Dizisi son bölüm özeti...

Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın baş rolünü oynadığı Dila Hanım günümüz şartlarına uyarlanarak dizi oldu.Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in baş rolünü üstlendiği Dila Hanım,Star Tv ekranlarında Cuma günleri seyircisiyle buluşuyor.
Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın oynadığı Dila Hanım kadar tat vermese de dizi beğeni topluyor.Dila hanım bugün saat 20.00'de yeni bölümüyle ekranda olacak.
Dila hanım'da bu akşam neler olacak.İşte Dila Hanım'ın yeni bölüm özeti.

Barazoğlu ve Selamoğlu aileleri bu kez Azer'in yaptırmak istediği villalar yüzünden karşı karşıya gelir. Azer toprağını satmak istemeyen bir köylüye sert davranır. Bu köylü Rıza bey'in tanıdığı ve sevdiği bir köylüdür. Köylünün hakkını savunan Rıza, Azer'e karşı durur. İki ailenin arasındaki gerilimin artması Dila için de bulunmaz bir fırsattır. Rıza'yı görebilmek, bulabilmek için fırsat kollamaktadır. Bu yüzden Azer'den yardım ister. Dila diğer taraftan Rıza olduğunu bilmeden arkadaşlık ettiği Yavuz'a artık görüşmek istemediğini söyler. Bu arkadaşlık vicdanını rahatsız etmektedir. Ama bir yandan da ondan uzak kalınca kendini iyice yalnız ve mutsuz hissetmektedir. Konuşabildiği tek arkadaşı Yavuz'dur. Hala Fatma'nın peşinde koşan Azer ise, ona aşkını kanıtlamak için elinden gelen her şeyi yapar. Fatma ise Azer'in peşinden koşmasından gizli gizli hoşlanmaktadır.
Etiketler : Dila Hanım bugün saat kaçta hangi kanalda?

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

alo / bursa
27 Eylül 2013 Cuma - 20:48

başarılar

alo / elazıg
27 Eylül 2013 Cuma - 20:47

hjklşi

can / gaziantep
04 Ocak 2013 Cuma - 21:05

cvgnnnngg

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR