GÜNÜN MANŞETLERİ


O Ses Türkiye'de dün akşam ne oldu?

O Ses Türkiye'de dün akşam ne oldu?

09.10.2012 09:42:05

O Ses Türkiye'nin son bölümünde neler yaşandı?Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye'de dün akşam yine keyifli dakikalar yaşandı. Hülya Avşar adaylardan birine evlenme teklifi etti?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye geçen sene reyting rekorları kırmıştı. Bu sene de ilgiyle izlenen yarışmada jüri üyelerinin kapışması seyirciye neşeli dakikalar yaşatıyor.

Beğenilen sesler için jüri üyeleri de kendi aralarında yarışıyor. Sesi beğenilen adayı kendi grubuna katmak isteyen juri üyeleri adaylara küçük rüşvetler de teklif ediyor.

Geçen hafta avukat olan yarışmacıya  beni seçersen gerçek hayatta da avukatım olursun diyen Hülya Avşar dün akşam da bir yarışmacıya evlenme teklifi etti.

Performansını sergileyen yarışmacının göbeğine takan Hülya Avşar: 'Göbeğini eritmek için yürüyüş yapabilir, ormana gidebiliriz, seninle hoş vakitler geçirebiliriz' dedi.

Hala fikrini belirtmeyen yarışmacıya Avşar kızından evlenme teklifi geldi. Yarışmacı ise bu teklif karşısında utancını gizleyemedi.
Etiketler : Hülya Avşar, O Ses Türkiye

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR