Magazin:
Çağla Şikel, Bugün Ne Giysem'de Ağladı - Video İzle
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Bugün Ne Giysem? adlı yarışmada ünlü modacı Hakan Akkaya, jüri arkadaşı Çağla Şıkel'in dudaklarıyla dalga geçti, eski manken hüngür hüngür ağlamaya başladı.

SHOW TV ekranlarında yayınlanan Hakan Akkaya, İvana Sert, Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy'un jüriliğini yaptığı Bugün Ne Giysem? adlı yarışmanın bugünkü bölümünde Çağla Şıkel gözyaşlarına boğuldu.

Kıpkırmızı bir elbise giyen Şıkel'in dudakları da kıpkırmızıydı.

Çağla Şıkel'in dudaklarını gördükçe bir tuhaf olduğu görülen Hakan Akkaya Şıkel'e 'O dudaklarını silsene ' dedi.

'Ne var yahu? ' karşılığını veren Çağla Şıkel'e Akkaya, 'Konuşurken böyle iki dudak beni kapacak gibi oluyor. Bir de kilo mu aldın ne? ' diye konuştu.

ÇAĞLA ŞIKEL'İ ÖRDEĞE BENZETTİ

'Çağla'nın dudakları böyle ' diyerek ördek taklidi yapan Hakan Akkaya'ya Şıkel, 'Dudağım ince olsun dalga geçer, kalın olsa beğenmez. Benle ne alıp veremediği var, hiç anlamadım ' diye çıkıştı.

Akkaya'nın, 'Şu dudağını çevir ' diye söylenmeye devam etmesi üzerine Çağla Şıkel, kendine hakim olamayarak hüngür hüngür ağlamaya başladı.

Çağla Şıkel'in yanına giderek "Canım öyle demek istemedim dudakların çok güzel" diyen Akkaya Şıkel'i teselli etti. Ekran başındakiler ve jüri arkadaşları Çağla Şıkel'in Akkaya'nın sözlerine ağladığını düşündü. Ancak Şıkel'i duygulandıran olay oğlu Kuzey'di.

Akkaya, "Bugün Kuzey hasta, Kuzey aklına geldi değil mi?" dedi.

Özge Ulusoy da jüri arkadaşını, "Doktor kötü bir şey söylemedi, iyi olacak" diyerek teselli etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
ceren 2 yıl önce

Çağlanın boynunda kafası büyüklüğünde bir haç mı gördüm ben..Çok ayıp çok ayıp..herkes haddini bilmeli..O sandalyelerde oturmak size bu milletin inançlarıyla alay etme hakkı vermiyor..

Misafir Avatar
damla 2 yıl önce

çağla senin hastanım

Boyu boyuna huyu huyuna...
Sinem Kobal yeni aşkını artık saklamıyor. İbrahim Çelikkol ile büyük bir aşka yelken açan güzel oyuncunun...

Haberi Oku