Eğitim:
Açıköğretim kayıtları ne zaman bitiyor?..Son kayıt tarihi ne zaman?..
28 EYLÜL SON!..

Açıköğretim iktisat ve işletme fakültelerine yerleştirilen adayların internet başvuru ve kayıt işlemlerinin 28 Eylül'de sona ereceği bildirildi...


Anadolu Üniversitesi 'nin (AÜ) 2012-2013 eğitim-öğretim döneminde açıköğretim , iktisat ve işletme fakültelerine yerleştirilen adayların internet başvuru ve kayıt işlemlerinin 28 Eylül'de sona ereceği bildirildi.

KAYIT İŞLEMİNİ NEREDEN YAPACAIĞIM?..

AÜ Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada, 2012 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS ) ile yerleştirilen adayların kayıt işleminin 10 Eylül'de başladığı hatırlatıldı.

AÇIKÖĞRETİM KAYIT İŞLEMİNİZİ YAPMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Kayıt işlemlerinde kolaylık sağlanması amacıyla adayların ÖSYM 'ye verdikleri adreslerine bilgilendirme mektubunun gönderildiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

KLAVUZ

''İnternet başvuru ve kayıt süreci hakkında bilgi veren 'İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu' ile 'Öğrenci Kılavuzu'na http://www.anadolu.edu.tr adresindeki 'Açıköğretim', 'Kılavuzlar' linkinden ya da http://kayit.anadolu.edu.tr İnternet başvuru sitesinden ulaşılabilinmektedir. Açıköğretim Fakültesi bürolarımızın adreslerine http://www.anadolu.edu.tr 'Açıköğretim', 'Büro Adresleri' linkinden veya 444 10 26 numaralı telefondan ulaşılabilir. 28 Eylül'den sonra kayıt yapılmayacak ve mazeret kabul edilmeyecektir .''

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

2014 Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak?...
Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Öğretmen atamalarında son durum ne olacak? Dört gözle beklenen...

Haberi Oku