Kazım Gözütok, Yenenek Sizsiniz'e Damgasını Vurdu
Tartışmalar içinde Show Tv'den, Star Tv'ye geçen ve yapımcılığını Acun Ilıcalı 'nın üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye programına  Kazım Gözütok damgasını vurdu. 
 
Sözleri ve müziği kendisine ait olan “Ban ban çiki ban” adlı şarkısını seslendiren Kazım Gözütok seyircileri ve jüriyi kahkahaya boğdu. Hülya Avşar gülme krizine girerken oylamada Hülya Avşar Kazım Gözütok'a evet derken Acun ve Sergen Yalçın hayır dedi. Kazım Gözütok seyirci oylaması ile bir üst tura çıkma fırsatını kaçırdı.  
 
Acun Ilıcalı şarkının sözlerini beğendiğini ifade ederek “Şarkıyı sen söylemesen daha iyi olurdu” deyince seyirciler kahkahaya boğuldu.   HERKES KAZIM GÖZÜTOK'U KONUŞUYOR

Yenenek Sizsiniz'e Katılıp elenen, yinede adından söz etiren Kazım Gözütok, Haber Evet'ten Berat Erkök'e açıklamalarda bulundu. Gözütok "Ben amacımı gerçekleştirdim dedi."

Berat Erkök.: Kazım bize kendinden bahseder misin? Müzik hayatında neler yapıyorsun?

Kazım Göz: Ben uzun süredir müzikle iç içeyim. Yetenek Sizsiniz  yarışmasınıda takip ediyordum, beğeniyordum, bende katılmaya karar verdim. Türk halkını kendimden mahrum bırakmak istemedim. 
Benim şarkılarım, kliplerim sosyal medyada sürekli yer alıyor. Videolarım birçok sitede blogda profilde yer alıyor. "Ban Ban Çiki Çiki Ban Ban" TRT'deki Sosyal Medya programında da yer aldı. Yeni şarkı ve klipler üzerinde çalışmalarınız devam ediyor. 

B.E.: Yarışamaya Katılırken Hiç Tereddüt Etmedin mi?

K.G.:Hayır neden tereddüt edeyim ki. Halk zaten beni seviyor. Orada elenmekten korkmuyordum, sosyal medyadaki duruşumu televizyon ekranlarına taşıdım. İlk defa o kadar kalabalık bir grubun önünde sahne aldım, benim için tecrübe ve güzel bir anı oldu. Bence herkes cesaret edip çıkmalı. 

B.E.: Klibini izleyenler senin hakkında eşcinsel diyorlar doğru mu?

K.G.: Yok hayır! Eşcinsel değilim, şarkının tarzı oydu.


B.E.: Programa Katılma Fikri Nereden Çıktı, Neler Bekliyordun?

K.G.: Sosyal medyadaki şöhretime, şöhret katmak için ve dediğim gibi halkı benden mahrum etmemek için yarışmaya katıldım. Geçmek isterdim ama, elenip elenmemek çok ta dert değildi benim için. İnternette olan popülerliği, televizyona da taşımak istedim. Bence amacıma ulaştım. Haklın sevgisini kazandım. Ben şarkının beğenilmesi değil insanların eğlenmesi üzerinde duruyorum.

B.E.: Peki Seni ve Tarzını Ajdar'a Benzetiyorlar. Ne Diyorsun?

K.G.: Ajdar benim gözümde bir hiçtir. Onun şarkılarıdna ne güzel müzik ne de güzel sözler var. Birden çıktı ve birden söndü, kendini dinlettiremiyordu. Son çıakrttığı şarkıyla da bunu gördük. Beni ona benzetmelerini anlıyorum fakat bence bu yanlış. Halk beni daha fazla sevdi, beni dinleyenler hem oynuyor hem eyleniyor, dinleyen bir daha dinliyor. Ben olmasam Ajdar'ın adını şu an kimse anmazdı. 

B.E.: Son olarak, bundan sonra neler yapmayı planlıyorsun?

K.G.: Yine müzik yapmaya devam edeceğim. Klip çekimlerimiz sürüyor. Uzun süredir çeşitli yapımcılarla görüşüyorum, Türkiye'nin yeni yüzlere ihtiyacı olduğunu söylüyorlar, çeşitli planlarımız var takipçilerimiz ilerleyen zamanda görecekler. Türkiye'nin yeni starı geliyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku