Magazin:
Şehnaz Dilan'ın içler acısı hali: İbrahim Tatlıses olmasaydı tam bitmiştim!..
En yakın akrabalarının kendisini dolandırdığı Şehnaz Dilan, "Ben bu günleri görmek için yaşamışım. Hastane masraflarımı ödeyemeyecek durumlara düştüm, Allah'tan İbrahim Tatlıses ödedi masrafları. Akrabalarım bana sahip çıkmadı. Ailemi Allah'a havale ediyorum. İbrahim Tatlıses'in ellerini öpesim geliyor. Aileme güvenmiyoru, ailemi istemiyorum."
Bir hastane odasında ailesi tarafından ölüme terk edilen Şehnaz Dilan'ın tek mutluluğu küçük kızına sarılıp ağlamak.
Kanaltürk'teki Uçan Kuş adlı programa katılan Şehnaz Dilan şunları söyledi: "İbrahim Tatlıses dünyanın en iyi insanı. Hastane masraflarım için yardım istedim. Hemen yardım etti. Onu bundan sonra asla bırakmam."
Şehnaz Dilan şöyle devam etti: "Bir süre hastanede yaptım, taş vardı çıkartamadılar. Durumum ağırlamaya başladı, koma durumundaydım. Bir süre sonra kendime geldim, İbrahim Tatlıses'in menajeri Eyüp Bey'i aradım. O İbrahim Tatlıses'e bildirdi. İbrahim Tatlıses de Allah razı olsun hemen araç gönderdi beni hastaneye götürttü. ibrahim Tatlıses, beni aradı, 'Koçum Şehnaz Dilan, turp gibi olacaksın' dedi. Yaptığı iyilikleri unutamam".
ŞEHNAZ DİLAN: AİLEM BANA SIRT ÇEVİRDİ
Şehnaz Dilan ailesine sitemlerini de şu ifadelerle dile getirdi:.
"Ailem zengin, benim sinemaya yönelmemi istemedi. Küçük halam da tuttu beni dolandırdı. Benim paramı aldı, sonra bıraktı. İbrahim Tatlıses bana yardım etmeye mecbur mu? Telif haklarımız var, bunlardan beş kuruş alamıyoruz."
Dilan, Erol Köse'nin, "İbrahim Tatlısesle hangi filmleri çektiniz, o güzel günlerden bahseder misiniz? "şeklindeki sorusu üzerine "Yorgun ve tövbe...İbrahim Tatlıses'le dostluğumuz çok eskilere dayanır. "
EROL KÖSE'NİN İSYANI
Şehnaz Dilan'la diyalogu sırasında hayli öfkelenen Erol Köse, "Bu adamlar ne yapıyor, Antalya'da Hülya Avşar'a ödül vermekten başka...Hani telif hakları, Antalya Film Festivali'ni düzenleyenler nerde? Otel odalarında ölen figuranlar var. Kültür Bakanlığı'nın ayırdığı fonlar ne oluyor? Balolara mı gidiyor?..İbrahim Tatlıses olmasaydı, bu kadının durumu ne olacaktı?.."
Şehnaz Dilan son bölümde,  "İbrahim Tatlıses olmasaydı, hastalığımdan dolayı hayatta da olmayabilirdim" dedi.
Sacit Aslan da Şehnaz Dilan'ın dramının kendisini çok üzdüğünü ve özellikte aile fertlerinden gelen darbenin fevkalade düşündürücü olduğunu söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yas mı tutsaydı!
Sinem Kobal'ın İbrahim Çelikkkol ile olan ilişkisi iddiaya göre evliliğe doğru ilerliyor. Sinem Kobal'ın...

Haberi Oku