GÜNÜN MANŞETLERİ


Acun Ilıcalı'nın ailesi nasıl birer birer yok oldu?

Acun Ilıcalı'nın ailesi nasıl birer birer yok oldu?

25.07.2012 07:36:33

Ekranlarda sempati saçan Acun'un aslında büyük bir trajedinin kahramanı olduğunu biliyor muydunuz?

"Var mısın Yok musun" programının sevilen sunucu Acun Ilıcalı, görme özürlü yarışmacı Evren'e yaptığı sürprizle bugün bir kez daha gönülleri fethetti.

Ekranlarda sempati saçan Acun'un aslında büyük bir trajedinin kahramanı olduğunu biliyor muydunuz?

Acun, trafik kazasında önce babaanne ve dedesini, 4 yıl sonra da anne ve babasını kaybetti. Yine tam 4 yıl sonra, başka bir trafik kazasında bu kez kendisi mutlak bir ölümden döndü.

Acun Ilıcalı, ailesinin peşini bırakmayan bu akıl almaz kaderi anlattı.

İşte Acun'un ağzından trajik yaşam öyküsü:

19 YAŞINDA EVLENDİM

Çok sevdiğim babaanne ve dedemi trafik kazasında yitirdim. Karşıdan karşıya geçiyorlardı. Bir arabanın altında kaldılar.

Bu olaydan 4 yıl sonra aynı korkunç kader bu kez anne-babamı buldu.
Ben 19 yaşında evlendim. Bir kızım oldu. Kızım henüz 10 aylıktı. Annem ve babamla Bodrum'a tatile gidecektik. Benim son anda işim çıktı, "Siz gidin daha sonra geleceğim" dedim.Kızım Banu da onların yanındaydı. Balıkesir'i geçmişler. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180'le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım çok ağır yaralanmış.

ANNEM? ÖLMÜŞTÜR!

Balıkesir Devlet Hastanesi'ne gittim. Bir adam duruyor. Adamın yanına gittim. Annemi sordum. 'İlknur Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. Adam bir deftere baktı ve sayfayı çevirdi "Ölmüştür" dedi. 'Ergün Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. "Ölmüştür" dedi. Ben şoktayım ve kızım Banu'yu soramıyorum. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Düşünün o zaman henüz 10 aylıktı..

KIZIM MUCİZE ÇOCUK

Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu'nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi. Ben o yüzden kızıma "mucize çocuk" derim. Yaşadığı bunalım sonucunda eşim Seda'dan ayrıldım.

'KOLUMDA 36 DİKİŞ VAR'

Ailemi trafik kazasında kaybedip, sonrasında ilk eşimden boşanınca ben de ipler tamamen koptu. Herkesin bir gün öleceğini, hayatın anlamsız olduğunu düşünerek ölümden hiç korkmadan yaşamaya başladım. Gidip motosiklet aldım. Sonra büyük bir kaza geçirdim. Bir araba soldan gelip çarptı. Arkamda da yakın arkadaşım vardı. O da o kazada vefat etti. Benim ise sol kolum kırıldı. 2 ay hastanede yattım. 36 dikişli bir ameliyat geçirdim ve koluma platin takıldı. Yani ben de mucize eseri yaşıyorum."

Etiketler : Acun Ilıcalı, Trajedi, Aile

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

/
19 Şubat 2014 Çarşamba - 16:04

ben bu olayı bilmiyordum başımız sağ olsun gerçektende çok üzüldüm

Kenan / Bochum/Almanya
10 Kasım 2013 Pazar - 18:48

Gerçektende çok büyük acılar yaşamışsın takdir ilâhinin önü kesilemez, Rabbim bi şekilde sınıyor herkezi ve kaderleri belirliyor aynı zamanda iyi ve dürüst insansın gördüğüm kadarıylan Rabbim sana sabır vermiş bu ( büyük rüya ) olan dünyada iyiler hep üzülürler sadece sabır ( El Sabır ) diyorum ben saygılarla

parya / iran-tebriz
10 Şubat 2013 Pazar - 15:45

merheba acun bey sızı çok seviyoruz-hepsi geçmiş olsun

refik / mersin
01 Ocak 2013 Salı - 15:23

bir adam ateis olursa bela başından eksik olmaz

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR