Güncel:
Anamurlu şehit Atanur Bal'ı 10 bin kişi uğurladı
FEALIK GEÇİRDİLER
Askeri bölgeden belediyenin cenaze aracı ile alınan Bal'ın cenazesi, Kaşdişlen Köyü'ndeki baba evine götürüldü. Burada şehidin cenazesini gören kardeşleri ve yakınları gözyaşlarına boğularak fenalık geçirdi. Köyde hazır bulunan sağlık ekipleri fenalık geçirenlere müdahale etti.

10 BİN KİŞİ UĞURLADI
Yakınların helallik almasının ardından cenaze Anamur İlçesi'ndeki Otogar Camii'ne götürüldü. Buradaki törene Mersin Vali Vekili Suphi Olcay, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hayrettin İmren, Kaymakam Cemil Aksak, şehidin babası Mehmet Bal ve annesi Elife Bal ile yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

EŞİ KRİZ GEÇİRDİ
Eşinin tabutuna sarılan Senem Bal, sinir krizleri geçirdi. Teröre lanetler yağdıran genç kadın, "İki gün sonra birlikte tatil için Anamur'a gelecektik. Ama o dönemedik. Allah belalarını versin" dedi.

KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLDİ
Tabuta sarılıp gözyaşı döken Bal, yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Annesi Elife Bal ile babası Mehmet Bal ise güçlükle ayakta durdu. Kılınan cenaze namazının ardından şehidin cenazesi tekrar götürüldüğü Kaşdişlen Köyü mezarlığında toprağa verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Nöbetçi uyumaz yatmaz yorulmaz dönemi bitiyor!!!
TSK'da nöbet devrimi..Artık katı kuralalrı olan nöbet sistemi değiştiriliyor.Yeni yönetmelikle askerin...

Haberi Oku