Güncel:
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Anketi 50 Bini Geçti
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Başbakanla Görüşerek Taleplerini İletmişlerdi

Geçtiğimiz haftalarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşen, Emeklilikte Yaşa Takılanlar, emeklilik haklarına ulaşmak için büyük bir adım attılar. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a emeklilik haklarının ellerinden alındığını erken emeklilik gibi bir taleplerinin olmadığı ilettiler.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da bu konunun “haberevet yazarı Kızgın Adam” tarafından kendisine iletildiğini,  kendilerine sunulan dosyanın ise daha kapsamlı olduğunu belirterek, konu hakkında gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi. 
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, emeklilikte yaşa takılanlar platformu üyelerinin hazırladığı dosya ile ilgilenilmesi ve kendisine özet rapor sunulması konusunda talimat verdi.


KIZGIN ADAM YARIN YAZIYOR...

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Anketi 50 bin rakamını geçti... Bundan sonra izleyeceğimiz adımları ve süreci Kızgın Adam yarın yazacak. 

Kızgın Adam'ın Son Yazısı için Tıklayınız

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
yaşa takılanlar 2 yıl önce

sayın başbakanımız grub toplantısında diyorki milletimiz gerekli cevabı sandıkda verecek diyor bizde yaşa takılanlar olarak söz verdiği halde çözemediği yaşa takılanların sorununu başbakanımıza gerekli cevabı sandıkda vereceğiz geldikleri gibi gitecekler yaşa takılanlar

Misafir Avatar
AHMET 2 yıl önce

ARKADAŞLAR AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNE BEN HER HAFTA HEPSİNE MAİL ATIYORUM SİZDE ATIN FAYDALI OLACAKTIR

Misafir Avatar
semra 2 yıl önce

MERHABA
BİZ İŞE BAŞLARKEN 5300 GÜN 20 YIL DEDİLER BUNU BİLEREK İŞE BAŞLADIK ŞİMDİ 6000 GÜN 23 YIL OLDU.. AMA DAHA 7 YIL BEKLEMEM GEREKTİĞİ SÖYLENİYOR.. BU VERİLEN HAKKIN GERİ ALINMASI DEMEKTİR. BÖYLE BİRŞEY DÜNYANIN HİÇBİRYERİNDE YOKTUR.BARİ BİZLERE (ÇALIŞMAYANLAR İÇİN ) EMEKLİ OLANA KADAR SAĞLIKTAN PRİM ÖDEMEDEN FAYDALANMA HAKKI VERSELER ..BU BİLE HİÇ YOKTAN YAPILAN BU HAKSIZLIĞA BİRAZ TELAFİ OLUR.

Misafir Avatar
süleyman e atak 2 yıl önce

torba yasaya girmek lazım zaman geçmeden

Misafir Avatar
yaş maduru 2 yıl önce

sayın kızgın adam öncelikle biz yaş madurları için gostermiş olduğunuz çabalar için çok teşekkürler.Bizler bu konuda çok merak içindeyiz meclisten konuyla ilgili hen haberler varmı?nezaman bu sorun çozulebilir?bizleri biraz aydınlatırsanız çok mutlu oluruz.

Misafir Avatar
AHMET 2 yıl önce

SAYIN SERDAR ARSEVEN SİZİN ÇALIŞMALARINIZDAN ÇOK UMUTLANMIŞTIM AMA BİZİM BU EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR YERİNE PRİME TAKILANLARIN İŞİ OLACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR.İŞE BAŞLARKEN 5000 GÜN 25 YIL DENMİŞTİ ŞUANDA 26.5 YIL 9300 PRİM GÜNÜ VAR EMEKLİ OLAMIYORUM ÜSTELİK HER YATIRDIĞIM PRİM EMEKLİ MAAŞIMI AŞAĞI ÇEKİYOR.http://uyg.sgk.gov.tr/AylikHesap/servlet SGK NIN BU ADRESİNDEN TAKİP ETTİĞİMDE PRİM YATAN HER AY EMEKLİ OLDUĞUMDA ALACAĞIM MAAŞIN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖSTERİYORDU NE HİKMETSE ŞUANDA ÇALIŞMIYOR.SAYGILARIMLA

Misafir Avatar
uğur 2 yıl önce

100 binde olsa bişey değişmez noldu şimdi

Misafir Avatar
şükrü güllü 2 yıl önce

bumilleti boşuna ümitlendirdiniz

Güzelleri görmesinler diye...
İzmir'in Aliağa ilçesinde öyle bir uygulama yapıldı ki İzmirliler büyük tepki gösterdi. Halkın ortak...

Haberi Oku