GÜNÜN MANŞETLERİ


3 çocuk doğuran adam!..

3 çocuk doğuran adam!..

08.03.2012 17:15:25

ABD'de Thomas Beatie ismli bir kişi üç çocuk doğurdu ama çocukları ona baba diyor...

Amerikalı Thomas Beatie, kadın olarak doğdu. Ama cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek oldu. Şimdi o, üç çocuğun biyolojik annesi. Üç çocuk da onun rahminde büyüdü ama ona "baba" diyorlar. Onun karısı Nancy ise ailede "anne" rolünde.ÜÇ ÇOCUK DOĞURDU

Arizona eyaletinin Phoenix kentindeki bu sıradışı aile normal bir hayat sürüyor. Şimdi çocuklarını büyütmekle meşguller. 20'li yaşlarda cinsiyet değiştiren Thomas (38), rahmini aldırmamış. Çünkü bir gün çocuk doğurmak isteyebileceğini düşünmüş. Şimdi o hayali gerçekleşti ve üç çocuk doğurdu. Nancy (49) ise bundan önceki evliliğinden olan iki çocuğunun yanı sıra Thomas'tan doğan üç çocuğun da annesi.

DÜNYANIN İLK HAMİLE ERKEĞİ


Cinsel hayatlarının bugünlerde biraz sorunlu olduğunu söyleyen çift buna sebep olarak çocukları gösteriyorlar. Dünyanın ilk hamile kalan erkek unvanını da elinde tutan Thomas, çok zorlu günler geçirdiklerini, ölüm tehditleri aldıklarını Youtube ve Facebook'tan olumsuz mesajlar aldıklarını söylüyorlar. Ekonomik olarak da büyük kayıplar yaşamışlar. Ancak Cadılar Bayramı'nda 'hamile erkek' kıyafeti giyerek kendisine benzemeye çalışanlara ise güldüğünü belirtiyor. Tüm bu zorluklara rağmen aile mutlu olmaya çalışıyor. Şimdi çocuklarının doğum belgesini almak için yasal mücadele yürütüyorlar. Thomas resmi olarak bir erkek görünüyor, ancak çocukları o doğurdu. Bu durumun tanınması için çaba harcıyor.
Etiketler : 3 çocuk doğuran adam, adamçocuk doğurdu

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

/
21 Mart 2012 Çarşamba - 16:43

sen kimsin ya?

adam / londra
13 Mart 2012 Salı - 13:21

bende doğurdum ama hiç kimsenin benden bahsettiği yok

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR