Güncel:
Başbakan Erdoğan kanser mi değil mi?..İşte uzmandan net cevaplar!..
İşte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Kanser mi?, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın iki yıl ömrü kaldığı doğru mu?, Erdoğan niçin ikinci kez ameliyat oldu?, gibi sorulara “tıbbi” cevap oluşturan açıklama:
“Haberevet olarak bu konuda çok namuslu bir üslupla konuyu bugüne kadar kamuoyuna yansıttınız. Ben de yazılarımda bunu vurguladım. Tabii, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hiçbir risk olmadan iki kere ameliyat oldu, denemez. Yüzde 15’lik bir ihtimal var. Doktorları ortada hiçbir tehlike yok, diyorlar. Taraf gibi gazeteler de bu işi istismar ediyor. Haberevet, gerçekleri abartmaz, dostun acı söylediğini de gözönünde bulundurur. Taraf gazetesi, Başbakan’ın iki yıl ömrü kaldı yaklaşımı da yanlıştır. Yüzde 14, 15 ihtimal elbette düşük değildir. Onda bir kazanma ihtimali olan piyangoyu kim almaz. Bunlar da piyango peşinde!..Şu anda saatli bomba gibidir, durum. Tayyip Erdoğan çok zeki bir adam, dürüst adam. Villöz Adenom…Bunun kansere çevirme riski, yüzde 15 civarında. Kansere çevirmemesi için, bir tedavi görüyor Sayın Erdoğan. Bu da onun saçlarının incelmesine, iştahının kesilmesine sebep olur, oluyor. Başbakan’ın zayıflamasını biraz görüyoruz. Bunlar doğaldır, hem kemoterapiye hem de geçirmiş olduğu operasyona bağlı olarak, Villöz Adenom’un görüntüsü itibarı ile uzun sürecek nekahat dönemi geçer. Taraf dışkılamanın şeklini bile yazıyor. Bunun yazılacak ne tarafı var. Gazetecilik bu kadar ayağa düşürülmeli mi?..”
UYGULANAN TEDAVİ DOĞRU MU?..
“Barthelemous bir din adamı olarak hergün dua ettiklerini söyledi. Rabbim “Duanız olmasa neye yararsınız!” buyuruyor. İki operasyona rağmen, Başbakan Erdoğan mücadele azmini kaybetmiyor. Başbakan Erdoğan’ın eskisi gibi kükrememesi normaldir, doğaldır. Ben doktorlarının uyguladığı tedaviyi başarılı görüyorum. Başbakan, İran’a gidip geldikten sonra biraz daha yorgun görünecek gözümüze. Başbakan’ın motoru ısınabilir. Ama ben bir hekim olarak, başarının tedavisini görüyorum. Ben diyorum ki, biraz daha açık konuşsunlar. Bunu yapmazlarsa, Taraf gibi niyeti belli organların eline istismar imkanı verirsiniz.”
KANSER DENEMEZ
“Başbakan kanser denemez. Ama kansere dönüşme riski de az denemez. Tedavi devam ettirilmeli. Bu şekilde devam ettirilmeli. İnşallah, dualarımızla Başbakan iyileşecek. Hastalık kansere dönüşmediği takdirde, önündeki birkaç ayı atlattığı takdirde, bu iş bitmiş olur. Haziran başı, ortasına kadar atlattım mı tamamdır. Tekrarlama olur mu?..Olabilir…Alınan polipler çok büyük, Başbakan Erdoğan’ın bundan sonra yediğine içtiğine çok dikkat etmesi gerekir. Maruz kaldığı radyasyon sürekli ölçülmeli. Bilhassa tuvalet ortamındaki radyasyona dikkat edilmeli. İkram almamalı, sallama çayını kendi yapsın kendi yapsın, kadının çay davetinde yaptığı gibi. Çok titiz olması lazım. Dört tane Güney Amerikalı lider, aynı dönemde kanser olduysa dikkatli olmak lazım. Tedbiri elinden bırakma, tevekküle de devam et.!”

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
hakan 7 ay önce

..... ve elbet bir gün bu millet rahatlayacak, uğurlar olsun usta..

Misafir Avatar
selma 1 yıl önce

allah onu başımızdan eksik etmesin onsuz TÜRKİYE nasıl olur şifasına duacıyıs

Misafir Avatar
mevlüt 1 yıl önce

Yüce allah herşeyi bilendir.Neylerse güzel eyler..

Misafir Avatar
harun 2 yıl önce

ALLAH esirgesin erdogan bey turkiyemizin onunde olmazsa vay halimize

Misafir Avatar
jıhıuhıuhuı 2 yıl önce

hjklklmöş.öjkmlk

Misafir Avatar
çetin olfaz 2 yıl önce

allahım şifalar versin tanrım başımızdan ayırmasın başbakanımızı

Kayseri'de kız öğrenciler için ev gibi güvenli...
Kayseri'de üniversitelerin yakın zamanda açılacak olması nedeniyle kız öğrenciler kalacak yer aramaya...

Haberi Oku