Antalyaspor Fenerbahçe Canlı Maç Anlatımı
ANTALYASPOR 1-2 FENERBAHÇE

 - Sayfatyı yenilemek için F5 tuşuna basınız.

CANLI ANLATIM


M.S.Mücadelenin hakemi Hüseyin Göçek karşılaşmadaki son düdüğü çaldı ve karşılaşma sona erdi.

90'Fenerbahçe'de Sow, oyunu yavaşlattığı gerekçesiyle sarı kart gördü.

90'Kullanılan serbest vuruşta Emrah topu doğrudan ceza alanına gönderdi ama kafa topu mücadelesinde Ömer, Egemen'e faul yaptı.

90'Sağ kanattan gelişen ev sahibi ekibin atağında Salih, Emrah'a yaptığı faulden sonra sarı kart gördü.

90'Sol kanattan gelişen ev sahibi ekibin atağında Uğur ceza sahasına ortasını gönderdi. Ceza sahasına gelen topu Emrah kafasıyla kale sahasına göndermek istedi ama Egemen topu uzaklaştırdı.

90'Mücadelenin sonuna 4 dakika ilave edildi.

89'Bu kez ev sahibi ekip köşe vuruşu kullandı. Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza sahasına gelen topa vuran Ömer topu dışarıya gönderdi.

83'Her iki takımda da oyuncu değişikliği. Fenerbahçe'de Raul Meireles oyundan çıktı ve yerine Cristian Baroni oyuna girdi. Ev sahibi ekipte ise Ismail Aissati oyundan çıktı ve yerine Emrah Başsan oyuna girdi.

82'Hızlı gelişen ev sahibi ekip atağında sağ kanatta topla buluşan Isaac Promise ceza sahasına ortasını gönderdi ama savunma topu karşıladı.

80'MP Antalyaspor beraberlik golünü bulabilmek adını ataklarını bu dakikalarda sıklaştırmış durumda. Sağ kanattan Isaac ceza sahasına ortasını gönderdi ama ceza sahasında Yobo topu uzaklaştıran isim oldu.
77'Fenerbahçe'de ilk oyuncu değişikliği. Caner Erkin oyundan çıkarken yerine Mehmet Topuz oyuna dahil oldu.

76'Topla oynama oranlarında bu dakika itibariyle MP Antalyaspor'un, Fenerbahçe'ye göre %61'e %39 üstünlüğü bulunuyor.

75'MP Antalyaspor'da ikinci oyuncu değişikliği. Lamine Diarra oyundan çıktı ve yerine Murat Duruer oyuna girdi.

74'Sarı lacivertliler atak yönüne göre sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Caner kullandığı serbest vuruşta topu yine ön direğe gönderdi ama bu kez ev sahibi ekip savunması topu uzaklaştırdı.

73'Orta yuvarlak içinde gerçekleşen kafa topu mücadelesinde Diarra, Egemen'e faul yaptı ve karar serbest vuruş.
71'Ev sahibi ekipte Uğur İnceman topu aldıktan sonra rakip savunma arkasına koşu yapan Ömer'e pasını attı ama kaleci Volkan çıkıp topu aldı.

70'Sarı lacivertli ekip son dakikalarda oyunu rakip yarı alana yıkmış durumda.

69'MP Antalyaspor'da oyuncu değişikliği. Petr Janda oyundan çıkarken yerine Ömer Şişmanoğlu oyuna dahil olan isim oldu.

68'Yine gelişen konuk ekip atağında Gökhan Gönül, sağ kanattan ceza sahasına ortasını gönderdi. Penaltı noktası üstünde topa yükselen Kuyt güzel bir kafa vuruşu yaptı ama top üst direkten döndü ardından savunma uzaklaştırdı.
63'Fenerbahçe savunmasından Egemen, sağ kanattan ileriye hareketlenen Kuyt'a uzun bir pas gönderdi ama ev sahibi ekip savunması topu uzaklaştırdı.

62'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Meireles topu ceza alanı yakınlarına kadar taşıdı ve pasını Kuyt'a gönderdi ama Kuyt'tan önce kaleci Ndjock topun sahibi oldu.

61'İkinci yarı başladığından beri oldukça düşük tempoda oynanan karşılaşmada her iki takımda birbirine üstünlük sağlayamadı.

60'Sol kanattangelişen MP Antalyaspor atağında Kanda topu ceza alanına kadar taşıdı ama yerden ortasına kimse dokunamayınca Kuyt topu uzaklaştırdı.

59'MP Antalyaspor yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Salih, Uğur'a faul yaptı ve karar serbest vuruş.
58'Ev sahibi ekip, rakip ceza alanı önünden sağ çaprazdan serbest vuruş kullandı. Tita kullandığı serbest vuruşta savunma topu ceza alanı dışına gönderdi. Deniz ceza sahası dışından şutunu gönderdi ama top üstten dışarıya gitti.

57'MP Antalyaspor atak yönüne göre sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Tita kısa kullandığı köşe vuruşunda pasını Koray'a gönderdi. Koray ceza alanına ortasını gönderdi ama Fenerbahçe savunması topu uzaklaştırdı.

56'Yine gelişen ev sahibi ekip atağında sol kanattan ceza sahasına orta gönderildi ama Diarra'dan önce Fenerbahçe savunması topu uzaklaştırdı.

55'Gelişen ev sahibi ekibinin atağında Tita, Gökhan'ın müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Gökhan bu pozisyonda sarı kart gördü.
52'Fenerbahçe'de serbest vuruşu Caner kullandı ve kale sahasına gelen top herkesi aşıp kaleci Ndjock'a geldi.

51'MP Antalyaspor yarı alanında, Sow sağ kanatta topla buluştu ama Musa'nın müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

50'Gelişen Fenerbahçe atağında Salih topla beraber rakip ceza alanı önüne kadar gitti ve pasını Sow'a verdi. Sow topla çok oynayınca ev sahibi ekip savunması topu kontrol etti. Ardından bir top kaybıda ev sahibi ekip yaptı. Hasan Ali, pasını ceza sahasına hareketlenen Caner'e verdi. Caner sert vurdu ama top üstten dışarıya gitti.

49'Orta alanda gerçekleşen top kapma mücadelesinde Tita, Kuyt'a faul yaptı ve karar serbest vuruş.

48'sol kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Tita topla buluştu ama Fenerbahçe savunması arasından çıkamadı. Tita bu pozisyonda faul bekledi

47'sağ kanatta topla buluşan Isaac ceza sahasına ortasını gönderdi. Uzak kale direğine giden topu Gökhan uzaklaştırdı.

46'İkinci yarı Fenerbahçeli oyuncuların vuruşuyla başladı.

D.A.Hüseyin Göçek ilk yarıdaki son düdüğü çaldı ve ilk yarı sona erdi.

45'Konuk ekip, rakip ceza alanına yakın bir noktadan hafif sol çaprazdan serbest vuruş kullandı. Kullanılan serbest vuruşta Caner topu doğrudan kaleye gönderdi ama top yandan dışarıya gitti.

45'Mücadelenin hakemi Hüseyin Göçek ilk yarının sonuna 1 dakika ilave etti.

44'Orta bölümde top kapma mücadelesinde Diarra, Kuyt'a faul yaptı ve karar serbest vuruş.

42'Fenerbahçe, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Caner topu ön direğe gönderdi. Gökhan ön direkte topu kafasıyla arkaya aşırttı. Gelen topa Sow kafasıyla vurdu ve takımını tekrar öne geçirdi.

42'GOL! Sow

41'Fenerbahçeli oyuncular kendi aralarında pas yapıyorlar. MP Antalyasporlu oyuncular baskı yaparak topu kazanmaya çalışıyor.
39'Ev sahibi ekip oyuncuları kısa paslarla rakip yarı alana geçti ama Diarra kalabalık Fenerbahçe savunması arasından çıkamadı.

38'MP Antalyaspor'un ataklarının sıklaştığı anlar. Sol kanatta topla buluşan Tita ceza sahası sağ çaprazında bulunan Diarra'ya uzun bir pas gönderdi ama Diarra'dan önce Volkan çıkıp topu kontrol etti.

37'MP Antalyaspor, rakip ceza alanı önünden hafif sağ çaprazdan serbest vuruş kullandı. Tita topu doğrudan kaleye gönderdi ama top yandan dışarıya çıktı.

36'Kısa paslarla rakip yarı alana geçen ev sahibi ekipte Diarra topla buluştu ve pasını sol taraftaki Tita'ya gönderdi. Tita pasını ceza sahası içindeki Koray'a gönderdi. Koray topu içeriye çevirdi ve Volkan, Diarra'ya rağmen topu uzaklaştırmayı başardı.

35'Bu dakikayı ev sahibi ekibi futbolcularının kendi aralarından paslaşmalarıyla geride bıraktık.

33'Her iki takımın golü de haftanın en güzel golü olmaya aday goller. İki takımda golleri ceza sahası dışından buldu.

32'Fenerbahçe savunmasının arkasına atılan uzun topu Aissati ceza sahası içinde kafasıyla topu ceza saha dışondaki Diarra'ya gönderdi.

Diarra iki rakibinden sıyrıldı ve ceza yayı içinde topu bıraktı. Tita Diarra'nın kendisine bıraktığı topa çok güzel bir plase vuruşla ağlara gönderdi.

32'GOL! Tita


30'MP Antalyaspor'un maçtaki en tehlikeli pozisyonu Isaac'le gelmiş oldu.

29'MP Antalyaspor kontra atağında Aissati rakip yarı alana geçti ve pasını sol kanattan atağa katılan Isaac'e gönderdi. Isaac topla beraber ceza alanına girdi ve karşı karşıya pozisyonda şutunu çekti ama top az farkla üstten dışarıya çıktı.

28'Gelişen konuk ekip atağında topla ceza alanı yakınlarında buluşan Salih, Aissati'yle girdiği ikili mücadelede rakibine faul yaptı.
 
24'Konuk ekip sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Caner topu doğrudan kale sahasına gönderdi ama gelen topu Uğur uzaklaştırdı.

23'Sağ kanattan gelişen sarı lacivertli ekibin atağında Salih pasını Kuyt'a verdi. Kuyt topla biraz daha ileri gitti ama topu daha sonra kaybetti.

22'Yine gelişen ev sahibi ekip atağında sağ kanattan ceza alanına gönderilen topu kontrol eden Diarra pasını Janda'ya gönderdi ama Fenerbahçe savunması topu uzaklaştırdı.

21'MP Antalyaspor'da orta bölümde topla buluşan Uğur, sağ kanattan ileriye koşu yapan Koray'a uzun bir pas attı ama Koray topu kontrol edemeyince top taca çıktı.

20'Kısa paslarla rakip yarı alana geçen ev sahibi ekipte uzun tola ceza sahası önünde buluşan Diarra, kalabalık Fenerbahçe savunması arasından topu çıkaramadı.

19'Orta yuvarlak içinde topla buluşan Salih Uçan, savunma arkasına hareketlenen Sow'a uzun bir pas attı ama ev sahibi ekip savunması topu uzaklaştırdı.

19'Orta yuvarlak içinde topla buluşan Salih Uçan, savunma arkasına hareketlenen Sow'a uzun bir pas attı ama ev sahibi ekip savunması topu uzaklaştırdı.

18'Gelişen Fenerbahçe atağında topla sağ kanatta buluşan Gökhan Gönül pasını Meireles'e verdi. Atağın devamında sol kanatta topla buluşan Hasan Ali, ayağındaki topu Diarra'ya kaptırdı.

16'Fenerbahçe'de sakatlanan Emre'nin yerine Selçuk Şahin oyuna dahil oldu.

15'Tedavisi için oyun alanının dışına götürülen Emre oyuna devam edemeyecek.

14'Bu arada Lamine Diarra'yla ikili mücadele sonrasında yerde kalan Emre bir sakatlık geçirdi ve şuan tedavisi yapılıyor.

13'MP Antalyasporlu oyuncular golün ardından kendi yarı sahalarında top çeviriyorlar. Fenerbahçeli oyuncularda baskı yapmaya çalışıyor.

12'Karşılaşmanın ilk önemli pozisyonunda Salih takımının golünü kaydetti.

11'Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında Salih, Kuyt'tan aldığı topla ceza sahası dışında buluştu. Salih vuruş açısını bulduktan sonra kaleye güzel bir şut gönderdi ve top ağlarla buluştu
11'GOL! Salih

10'Bu kez sol kanattan atağa çıkan ev sahibi ekipte Tita pasını ceza sahasındaki Janda'ya gönderdi. Janda topu kontrol edemedi ve ceza alanı dışındaki topu alma mücadelesinde Janda rakibine faul yaptı.

9'Isaac Promise rakip ceza alanı önünde topla buluştu ve kaleye şutunu gönderdi ama savunmaya çarpan top Volkan'da kaldı.

8'Konuk ekip kısa paslarla rakip yarı alana geçti ama Hasan Ali'nin savunma arkasına gönderdiği top doğrudan kaleci Ddjock'a geldi.

7'Bu dakikayı Fenerbahçeli oyuncuların kendi aralarında paslaşmalarıyla geride bıraktık. Karşılaşma düşük tempoda başladı.

6'MP Antalyaspor takımı kısa paslarla rakip yarı alana geçti. Tita pasını Diarra'ya verdi. Diarra ceza sahasına ortasını gönderdi ama ön direkte Yobo topu karşıladı.

5'Yine sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Salih son çizgiden ceza sahasına ortasını gönderdi. Kuyt topa yükselip kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.

4'Sol kanattan atağa çıkan konuk ekipte Salih'ten pası alan Emre kaleye şutunu gönderdi ama top yandan dışarıya çıktı.

3'Sağ kanattabn gelişen Fenerbahçe atağında Sow pasını Kuyt'a gönderdi ama Kuyt topu kaybetti.

2'Karşılaşmada ilk atak MP Antalyaspor'dan geldi. Tita sol kanatta topla buluştu ve pasını Diarra'ya gönderdi ama savunma araya girdi.

1'Karşılaşma MP Antalyasporlu oyuncuların vuruşuyla başladı. Her iki takıma da başarılar dileriz.

M.Ö.Her iki takımda karşılaşmanın hakemi Hüseyin Göçek eşliğinde sahaya çıkıyor.

Akdeniz Üniversitesi stadında oynanacak olan karşılaşmayı hakem Hüseyin Göçek yönetecek. Saat 20.00'de başlayacak olan maçı sayfamızdan canlı anlatım olarak takip edebilirsiniz.

M.Ö.Fenerbahçe'nin karşılaşmaya başlayacağı ilk 11'i belli oldu. Sarı lacivertliler karşılaşmaya; Volkan, Gökhan, Yobo, Egemen, Hasan Ali, Meireles, Emre, Kuyt, Salih, Caner ve Sow ilk 11'yle başlayacak.

M.Ö.Bu maçın canlı anlatımında sizlerle birlikte olacağız.

M.Ö.Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında MP Antalyaspor, kendi sahasında Fenerbahçe'yle karşılaşacak.


KARŞILŞANIN İLK 11'İ ŞU ŞEKİLDE:

MP ANTALYASPOR: Hakan, Ali Tandoğan, Emre (Musa) Deniz, Ergün, Uğur, İhrahim, Isaac, Aissati, Tita, Diarra
TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Özdilek
FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Bekir, Yobo, Hasan Ali, Emre, Meireles, Kuyt, Cristian, Caner (Semih), Sow
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

“Barış için Dinlerarası Maç"
ROMA (AA) - Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, Papa Franciscus’un çağrısıyla yapılan...

Haberi Oku