3. Sayfa:
Yalan Dünya  Zombi Sahnesi - izle
Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya dizisinin 5.bölümünde çekilen zombi sahnesi ekran başındakileri kırgı geçirdi. Gülse Birsel'in yeni dizi Yalan Dünya çok beğenilen çok konuşulan diziler arasında yerini alırken dün akşamki zombi sahnesi de video paylaşım sitelerinde hemen yerini aldı. Zombi sahnesi ayrıca Twitter'da bir ara en çok konuşulan konular arasına girdi.

Terası zombiler basıyor, Selahattin hastanelik oluyor. Servet, Gülistan ve Nurhayat üçlüsü, kendi aralarında nişan hazırlıklarına tam gaz devam ederler. Ancak Rıza ' nın her fırsatta soluğu yan dairedeki Deniz ' in yanında alması kadınların acil durum planı yapmalarına neden olur. Öncelikle bekarların evini tekrar kiralığa çıkarması için Þehmuz Bey ' i ikna ederler. İş arayan Bora ise tesadüf eseri Reis ' ten evlerinin kiralığa çıktığını öğrenir. Karda kışta sokakta kalmamak için evin altında mezarlık var dedikodusu çıkartır. Orçun ' un Deniz ile evde baş başa kalma fantezisi büyük bir yanlış anlaşılma ile sonuçlanır. Orçun ' dan yakasını kurtarmaya çalışan Deniz, kazara Rıza ile Nurhayat ' ın fotoğraflarının olduğu çerçeveyi kırar ve gizlice tamir etmek için de yanına alır. Fakat bu küçük kaza Deniz ' in Rıza ' ya büyü yapmakla suçlanmasına neden olur. Rıza ' yı Deniz ' in cadı olduğuna inandırmaya çalışan kadınlar büyüyü bozmak için herkesten gizli evi muskalarla doldururlar.

Tülay tarafından terk edilen Selahattin, onun kalbini kazanmak için her yolu denerken, yan daire hakkında çıkan ' yatır var ' dedikodularından en çok o korkar. Dizi senaryosuna eklenen zombi bölümleri için zombi kıyafetleri ve makyajıyla dolaşan Açılay, Deniz ve Emir, Selahattin ' in korkularını gerçek kılar. Gece yarısı karşısında zombileri gören Selahattin hastanelik olur. Hastaneye gelen sürpriz ziyaretçi ise Gülistan ' ın bütün keyfini kaçırır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kızını Hamile Bıraktım Bana Ver Diyen Şahısı...
Adana'da bir kişi evinin önüne gelerek kızını hamile bıraktığını söyleyerek "kızını bana ver" dedi....

Haberi Oku