Dünya:
Tayvan'da son moda 'çakma güzeller' oldu
Her hafta yaşları 20 ile 23 arasında değişen iki kadının katıldığı programda, makyajsız olarak ekrana çıkan yarışmacılar, makyajın kişiyi ne kadar değişebileceğini kanıtlamak için tüm hünerlerini gösteriyor. Yarışmaya pijamaları ile gelen kadınlar, yaptıkları makyaj ve giydikleri şık elbiseler ile manken gibi seyircilerin karşısına çıkıyor.

Tayvan'daki televizyonda yayınlanan Elmas Gece Kulübü eğlence programında, "Çirkin kadın yoktur, makyajsız kadın vardır" sözünün ne kadar doğru olduğunu görebilmek mümkün. Fondoten, far, maskara, aylaynır (eyeliner), kaş kalemi, allık ve ruj olmak üzere her çeşit kadın makyaj malzemesini kullanan yarışmacılar, çekik olan göz kapaklarına taktıkları göz büyütücü özel lensler, takma peruklar, kirpikler ve takma tırnaklar ile birlikte başka bir kişiye dönüşüyor.

Makyaj öncesi ve sonrası kadınların fotoğraflarının canlı yayında izleyen katılımcılar ise hayretlerini dile getiriyor. Katılımcılar, gözlerine inanamadıklarını ve sanki kadınların makyaj sonrası tamamen farklı bir kişi olduklarını ifade ediyor. Bazı seyircilerin vermiş oldukları tepkileri, televizyon başındaki izleyenleri ayrıca güldürüyor.

Programda makyajlarını tamamlayan 'çakma güzeller', seyircilerin şaşkınlık içinde attıkları çığlıklar eşliğinde sahnede manken edasında yürüyerek, kameralara poz vermeyi de ihmal etmiyor.

Yarışmacı kadınlar ayrıca makyaj yapmanın kişiyi ne kadar değiştirebildiğini ifade ediyor. Taktıkları göz büyütücü lenslerin acıtmadığını söyleyen kadınlar, tüm bu hazırlıklarını yarım saatlik sürede tamamlayabildiklerini kaydetti.

CHA

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Altın tabutla gömüldü
İrlanda'nın en ünlü mafya babalarından olan Andy Connors bu hafta kurşunlanarak öldürüldü. 'Şişman'...

Haberi Oku